anticonceptie

Geachte heer/mevrouw,

Doordat ik de anticonceptiepil op dag zeven van de eerste week 2 uur te laat ( dus twee uur na de 12 uur ) heb ingenomen. Heb ik 32 uur na de geslachtsgemeenschap een morningafterpil ingenomen ( afgelopen maandag). Nu heb ik echter nog steeds veel last van buikpijn, las dat dit een van de bijwerkingen is, maar dat dat normaliter maar 2 dagen aan houdt. Ook ben ik wat vaker moe. Verder heb ik nergens last van.

Ben erg bang dat k zwanger zou zijn. Las alleen dat er pas een test gedaan kan worden op de eerste dag waarop de menstruatie wordt verwacht. Mag dit ook op dag 1 van de stopweek? Want normaliter begint mijn menstruatie pas op woensdag. Maar sinds ik een nieuw soort pil heb is het vaak wat eerder.

Alvast hartelijk dank.

Met vriendelijke groet,

Bibi

Post Author:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *