anticonceptie

Hallo,

De laatste tijd steek ik niet zo lekker in mijn vel en heb een beetje deprimerende gevoelens en gedachten. Ne gebruik ik wel de anticonceptiepil, maar deze gebruik ik al bijna 2 jaar en heb verder nooit echt last gehad van deze gevoelens.

Nu las ik dat de anticonceptiepil wel eens de oorzaak zou kunnen zijn voor deze gevoelens. Ik heb namelijk verder geen reden om niet lekker in mijn vel te steken en kon alleen denken aan de pil. Maar het gekke vind ik dat ik de lil dus al bijna 2 jaar gebruik en er verder nooit echt last van heb gehad.

Hierom is mijn vraag dan ook of er pas na 2 jaar bijwerkingen kunnen gaan optreden zoals bovengenoemde. U zou mij heel erg helpen door hier antwoord op te geven, ik wil namelijk graag de oorzaak (of de mogelijk
e oorzaak) achterhalen van dit gevoel.

Met vriendelijke groet en bij voorbaat dank.

Post Author:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *