anticonceptie

Hallo,
Ik heb het afgelopen jaar nogal last van buien. Ik merk dat dit vaak voorkomt; zo’n 3 dagen na mijn ongesteldheid; dus na ca. 3 dagen nieuwe strip, en ongeveer op de helft van de strip nogmaals. Ik slik microgynon 30. Zou dit verband kunnen houden met mijn pil. Het zijn buien waarbij ik achteraf vaak het gevoel heb dat ik ‘geleefd’ ben in plaats van dat ik me bewust was van wat ik deed. Ik ben heel kribbig en zoek zelfs de ruzies op. Het zou dus fijn zijn als ik er vanaf zou komen. Maar ik vraag me af of het samenhangt met het gebruik van de pil. Die gebruik ik trouwens al vanaf mijn 13e. Ik snap dat er niet een concreet antwoord bestaat, maar ik zou graag wat anders betrouwbaars gaan proberen en weet niet zo goed wat mijn opties zijn. Ik wil liever geen spiraaltje of prikpil achtigen.
Alvast bedankt.
Groeten,
Biancafriend

Post Author:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *