anticonceptie

Beste,

Mijn vriendin neemt nu ondertussen 3 maand de pil. (Dit is de 3e maand)
Pas in de tweede maand hebben wij sex gehad. (Om 100% zeker te zijn dat het veilig is.) Enkele dagen na dat we sex gehad hebben (in de tweede maand) kreeg zij pijn in haar borsten. Dit bleef duren tot en met haar stopweek. Eerst dachten we dat ze misschien toch zwanger kon zijn, ondanks dat ze de pil altijd juist heeft ingenomen en nooit te laat (en nooit ziek geweest of moeten overgeven). Maar uiteindelijk in haar stopweek heeft ze gewoon haar regels gehad. Daarna is ze weer op de correcte datum begonnen met het innemen van de pil (+- 10 dagen geleden), ondertussen is ze zelf naar de gynaecoloog geweest om een nieuw voorschrift voor haar pil. We hebben ondertussen sex gehad (in de 3e maand), maar ik ben niet klaargekomen, maar nu 10 dagen na het nemen van haar pil(vandaag dus), dus in de helft van haar strip, krijgt ze weer pijn in haar borsten en steken in haar onderbuik. En vorige maand kreeg ze dit ook ongeveer aan de helft van haar strip, dus na +- 10dagen de pil te nemen.
Wat zou de oorzaak kunnen zijn dat zij zoveel last heeft van borstpijn terwijl ze de pil correct gebruikt? (Ze is 17 jaar en wordt 18 in december)
Mvg

Post Author:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *